Viši tehničar u odjelu kvalifikacija i/ili validacija (m/f/x)

Kalinovica, Zagreb County, Croatia

  • 1839
  • Kalinovica, Zagreb County, Croatia
  • Technical Services
  • Temporary / Fixed Term
Uvod o radnom mjestu

vala vam na interesu za naš natječaj. Veseli nas što želite saznati više o Dechri.

Dechra je rastuća globalna kompanija koja je specijalizirana za veterinarske lijekove. Stručnjaci smo za razvoj, proizvodnju, marketing i prodaju proizvoda visoke kvalitete koje koriste veterinari diljem svijeta.

Globalno zapošljavamo 2.000 ljudi koji čine veliku Dechra obitelj u kojoj njegujemo kulturu koja podržava naše vrijednosti: (D)edication - posvećenost, (E)njoyment - uživanje, (C)ourage - hrabrost, (H)onesty - poštenje, (R)elationships - odnosi i (A)mbition - ambicija. Naše vrijednosti opisuju naš način poslovanja od proizvodnje do marketinga.

Odgovornost

Izazov

Što će biti vaš posao? U sklopu ovog radnog mjesta obavljat ćete širok raspon raznovrsnih zadataka te biti odgovorni za pruženje tehničke podrške u provođenju poslova odjela, te specijalistička podrška upravljanju projektnim aktivnostima kvalifikacija i validacije računalnih sustava.

Detaljan opis poslova i zadataka
  • postavljanje terminskih planova kvalifikacije opreme/prostora/sustava i periodičkih pregleda računalnih sustava, te realizacija istih
  • sudjelovanje u planiranju i provedbi kvalifikacije/validacije za nove projekte, pisanje URSova za nove sustave i rekvalifikacije/revalidacije postojećih
  • odgovornost za pisanje, pregledavanje i izdavanje kvalifikacijske dokumentacije (terminski planovi, protokoli, izvještaji)
  • pregledavanje i odobravanje protokola/izvještaja vanjskih izvođača
  • vođenje nadzora nad statusom kvalifikacije/validacije sustava i rokovima rekvalifikacije i revalidacije
  • kontinuirano usavršavanje unutar struke
  • izrada i/ili pregledavanje standardnih operativnih postupaka iz svog djelokruga rada
  • edukacija djelatnika prema standardnim operativnim postupcima za koje je autor/koautor
  • pregledavanje radne upute opreme/sustava korisnika
  • praćenje smjernice koje daju regulatorne i stručne institucije (HALMED, EMA, FDA, MHRA, OECD i sl.) za svoje područje rada
  • sudjelovanje u rješavanju odstupanja vezanih uz kvalifikaciju opreme/prostora/sustava i računalnih sustava
  • sudjelovanje u definiranju provedbe korektivnih i preventivnih mjera vezanih uz odstupanja nastalih tijekom kvalifikacije i/ili kod periodičkog pregleda računalnih sustava
  • sudjelovanje u pripremama i provedbi inspekcija

Idealan kandidat

Od vas očekujemo

U Dechri se ponosimo našim različitostima i prihvaćamo prijave svih kandidata koji udovoljavaju uvjetima za zapošljavanje. Poželjne karakteristike kandidata za ovu poziciju su:
  • SSS poželjno prirodoslovnog ili tehničkog usmjerenja
  • prethodno iskustvo u sličnim poslovima je poželjno, no nije uvjet
  • aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • poznavanje rada na računalu

O društvu

O vašoj prijavi

Sve pristigle prijave pregledava naš interni tim privlačenja talenata. Kontaktirat ćemo vas ukoliko vaše iskustvo i vještine odgovaraju onome što tražimo. Ako vam se ne javimo unutar sljedećih 28 dana, molimo ne budite obeshrabreni - vaš životopis možemo zadržati u bazi za slučaj da se pojavi odgovarajuća slobodna pozicija. Ujedno vas pozivamo da i dalje pratite našu stranicu karijera. Za dodatna pitanja, slobodno nas kontaktirajte na posao@dechra.com.

Dechra Pharmaceuticals PLC

Not You?

We have emailed you a code to verify your identity. Please check your spam/junk folder if you don't receive the email in your inbox.

Thank you